fbpx
Breaking News
На приготування гливок з часничком йде всього 15 хвилин на все про все. А які вони смачні! До картопельки, будь-якої каші чи просто як самостійна закуска. Ось спробуйте!
Молодик 25 січня – що потрібно обов’язково зробити сьогодні, щоб залучити в життя успіх і позитивні зміни. Скористайтеся нагодою!
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Україна
Петро Порошенко вирішив змінити свій указ про вoєннuй стан

Президент України Петро Порошенко вирішив змінити свій указ про ведення вoєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів. Пише УП

Про це він заявив під час заяви на телебаченні щодо вoєнного стану.

Читайте також: СІМ’Я ЗAХOПЛEНОГО 20-РІЧНОГО УКРАЇНСЬКОГО МОРЯКА ЗРОБИЛА ВIДВЕРТУ ЗАЯВУ

“Рада національної безпеки і оборони рекомендувала сьогодні мені оголосити вoєнній стан на 60 днів. Хочу оголосити своє рішення: я буду пропонувати парламенту запровадити вoєнний стан на 30 днів”, – сказав Порошенко.

Своє рішення він пояснив тим, що не хоче, щоб “вoєнний стан жодним днем не наклався на початок передвиборчої кампанії”.

Related Post