fbpx

путін незлюбив Зеленського з першої зустрічі: у WSJ назвали головну причину

путін незлюбив Зеленського з першої зустрічі: у WSJ назвали головну причину

Президент Російської Федерації Володимир путін зненавидів свого українського колегу Володимира Зеленського з першої зустрічі. Зневагу та ненависть до молодого українського президента з боку старіючого голови Кремля помітило багато учасників зустрічі у нормандському форматі в Парижі, що відбулася у грудні 2019 року.

Після того путін і Зеленський більше жодного разу не зустрічалися. Про це пише Wall Street Journal.

У великій статті, присвяченій еволюції агресивної політики Кремля, зокрема щодо України, видання зазначає, що багато свідків зустрічі путіна та Зеленського в Парижі наприкінці 2019 року зазначали, що російський диктатор ненавидить українського президента.

“Пан Зеленський, колишній комік і політичний аутсайдер, здобув переконливу перемогу на виборах у 2019 році завдяки обіцянці викорінити корупцію та покласти край війні на Донбасі. Але він викликав зневагу пана путіна на їхній першій і поки що єдиній зустрічі – саміті в Парижі у грудні 2019 року, на якому президент Франції Еммануель Макрон і пані Меркель намагалися вийти з безвиході з виконанням Мінських угод”, – зазначають автори статті.

Особливу лють путіна викликала категорична відмова Зеленського погоджуватися з кремлівським “прочитанням” Мінських угод та уподобаною офіційною Москвою політикою ультиматумів, щедро приправлених брехнею і шантажем.

“Зеленський категорично відкинув російську інтерпретацію угод, нагадав присутній при цьому високопоставлений французький чиновник. “Росіяни були в люті, – сказав чиновник. Зрештою, пан путін і Зеленський домовилися про нове припинення вогню та обмін полоненими. За словами чиновника, багато присутніх вважають, що російський лідер ненавидить свого нового українського колегу”, – зазначили журналісти WSJ.

You cannot copy content of this page