fbpx

“Верхівка не враховувала цей момент”: Андрій Данилко на рос ТБ дав чітке роз’яснення, чим ми, українці, відрізняємося від росіян

“Верхівка не враховувала цей момент”: Андрій Данилко на рос ТБ дав чітке роз’яснення, чим ми, українці, відрізняємося від росіян.

Андрій Данилко про різницю між українцями та росіянами: нас не можна зробити рабами, не станемо на бік поневолення

Популярний український співак і продюсер Андрій Данилко, більш відомий як Вєрка Сердючка, дав інтерв’ю російському виданню, в якому заявив, що він з першого дня війни перебуває у Києві. Також артист пояснив різницю між українцями та росіянами, зазначивши, що громадянина України не можна зробити рабом

Данилко вважає, що українець ніколи не буде на боці поневолюючої ситуації чи людини. Про це він розповів для видання “Медуза”.

“Кардинальна різниця в тому, що у нас немає відчуття, що нас можна образити або принизити. Можна змусити, але взагалі не можна мене зробити рабом у глобальному сенсі. От не можна. Можна забрати життя! Ми навіть збрехати можемо, але ніколи не будемо на стороні ситуації або людини, яка нас поневолює. Тому таке включення людей. Путінська верхівка не враховувала цей момент”, – сказав Данилко.

Він додав, те, що відбувалося в Україні, виключно внутрішні конфлікти “у своїй сім’ї”, але, за словами артиста, коли інша держава “вломилася з ноги” – українці об’єдналися.

“Коли вдирається з ноги інша держава і бомбить чужу територію, всі об’єднуються, щоб сказати: “Що, наших б’ють? Хлопці, ви збожеволіли?”. Вони не очікували такого повороту, а ми захищаємо свою землю. Чому провал? Чому стільки “рос тіл”? Тому що правда на нашому боці. Ми ні на кого не нападали!”, – сказав співак.

Також Данилко зазначив, що 24 лютого 2022 року перебував у своїй квартирі на Хрещатику і досі в ній залишається. Його рідні, з якими він іноді списується у соцмережах, проживають у Полтаві.

Крім того, у нього поцікавилися, чи підтримує зв’язок зі знайомими з Росії, на що він відповів – ні.

“Практично ні. Була якась розмова на самому початку з одним приятелем. Але почалася розмова – і раз, начебто перервалося. Мені здалося, що він зімітував прослуховування і не захотів розмовляти. Тому що правда була під час суперечки на моїй стороні, яку йому не дуже хотілося чути. Я розумію, має пройти час і вони мають відчути на собі санкції та вплив зомбування, що велося з екранів упродовж багатьох років”, – зазначив Данилко.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page