fbpx
Україна
Під оплески та вигуки “Слава Україні!”: відкриття “Євробачення-2022” відбулося. Як зустріли наших представників (відео)

Під оплески та вигуки “Слава Україні!”: відкриття “Євробачення-2022” відбулося. Як зустріли наших представників (відео)

Вчора, 8 травня, в італійському Турині відбулася церемонія відкриття міжнародного пісенного конкурсу. Дивіться, як зустрічали представників України.

Вже 10 та 12 травня пройдуть півфінали “Євробачення-2022”, фінал — 14 травня. Український хіп-хоп-гурт Kalush Orchestra вийде на сцену у першому півфіналі під номером 6.

8 травня представники 40 країн проходили урочистим коридором та давали короткі інтерв’ю ведучим конкурсу. Колектив Kalush Orchestra зʼявився перед публікою шостим.

Представників України зустріли гучними оплесками та вигуками “Слава Україні!”. Для заходу музиканти вибрали стриманий total black. Своє вбрання артисти прикрасили маленькими жовто-блакитними прапорцями. Також учасники гурту тримали в руках прапори України. Фронтмен гурту був у своєму знаменитому рожевому капелюсі.

Ведуча поцікавилася в музикантів, наскільки колективу важливо міксувати сучасну музику з народною. На що представник Kalush Orchestra відповів, що обрали для себе такий стиль музики, зважаючи на потужні надбання української культури.

“Це концепція нашого гурту, яка була ще давно у нас. І саме зараз ми розуміємо, наскільки це актуально – підняти нашу старовинну культуру і об’єднати з новою. Саме тому це зараз так цікаво людям у цілому світі”, – пояснив Олег Псюк.

Також хлопці звернули увагу на те, що церемонія відкриття “Євробачення-2022” відбувається у День матері й пісня Kalush Orchestra – Stefania – також про маму.

“Ця пісня присвячувалася моїй мамі ще дуже давно… Але сьогодні День матері, тому рекомендую усім привітати своїх матерів й увімкнути їм нашу пісню”, – додав соліст гурту.

Фото – скріншот з відео