fbpx
Україна
“Пішла епоха”: в мережу потрапив архівний запис прогнозу погоди з Русланою Писанкою. Красуні тоді було лише 31. Шанувальники не перестають коментувати. Дуже важко всім змиритися з відходом у інший світ телеведучої (відео)

“Пішла епоха”: в мережу потрапив архівний запис прогнозу погоди з Русланою Писанкою. Красуні тоді було лише 31. Шанувальники не перестають коментувати. Дуже важко всім змиритися з відходом у інший світ телеведучої.

В мережі набирає популярності архівний запис програми “Погода з Русланою Писанкою”, в якій вона знімалася в 90-х на телеканалі “Інтер”. Руслані на той час було лише 31. Під відео згадують талановиту ведучу добрими словами та висловлюють своє захоплення її вмінням триматися в кадрі.

“Погода з Русланою Писанкою” стала першим подібним проєктом на українському телебаченні. Згодом зірка знімалася в аналогічних програмах і на інших каналах, однак з часів її роботи на “Інтері” зберігся лише один повноцінний сюжет”. Так стверджують редактори Facebook-сторінки “Поважний телевізор”, присвяченій до 70-річчя українського ТВ.

“Дивом залишився єдиний повноцінний випуск “Прогнозу погоди з Русланою Писанкою”. Це був перший проєкт погоди з ведучою в Україні. Найбільш вдалий і найпопулярніший”, – йдеться в дописі.

Прихильники акторки та ведучої, які натрапили на це відео після її відходу у потойбіччя, не стримали емоції, коментуючи архівний сюжет.

“Сумна звістка нікого не залишила байдужим”, “Як шикарно розмовляє! Надзвичайно приємний тембр! Вічна пам’ять красуні”, “Спочивайте з Богом, пані Руслано, дякую за цікаві випуски прогнозу погоди”, “Пішла епоха”, – йдеться в коментарях.

Приносимо щирі співчуття рідним Руслани Писанки.

Вічна пам’ять телеведучій та просто неймовірній людині…

Фото – скріншот з відео