fbpx

Після пів року таємного щастя, Сергій подзвонив мені з нервами, що його дружина про все дізналася після того, як він за кілька днів забув видалити наші повідомлення, а дружина зазирнула в його смартфон. Він намагався “віддати” мені тим же. Ввечері Сергій все доклав моєму Ромі через соцмережі. Мені не було чого заперечувати. Довелося шукати іншу оренду. Рома мене покинув – але на той час мене це вже не дуже цікавило

Я відчуваю, що якби Сергій не був одружений, він залишився б зі мною.

Після пів року прохолодних стосунків з Ромою ми вирішили пожити разом. Я сподівалася, що, можливо, наш вогник розгориться.

Пошуками квартири займалася я. Знайшла в хорошому місці, біля квартири був супермаркет і затишна кав’ярня.

Власником квартири був Сергій, в якого я і закохалася по вуха.

Я більш комунікабельна за Рому, тому сама зустрічалася з орендарем. Спершу це було лише раз в місяць, щоб оплатити за квартиру і віддати всі квитанції.

Ми зустрілися в кав’ярні. Він запропонував каву та чай і був надзвичайно добрим до мене.

Не скажу, що на вигляд Сергій мачо, але він мене справді чимось вразив! Можливо, тим, як він звертав на мене увагу під час розмови: я дивилася в його карі очі і змушувала його повірити, що мені це дійсно цікаво. Ми почали переписуватися, спілкуватися, а через два тижні він уже лежав на моїх подушках.

Я танула від щастя поруч з ним і знала: усю цю увагу, якої мені бракувало в Ромі, я могла отримувати від Сергія! Звичайно, я знала, що він одружений, він цього не приховував, і Сергій також знав, що у мене є хлопець, але ми ніколи не говорили про ці речі. Ми закривали весь світ, коли були разом.

Після пів року таємного щастя одного разу Сергій подзвонив мені з нервами, що його дружина про все дізналася після того, як він за кілька днів забув видалити наші текстові повідомлення, а дружина зазирнула в його смартфон.

Він намагався “віддати” мені тим же. Ввечері Сергій все доклав моєму Ромі через соцмережі. Мені не було чого заперечувати. Мені довелося шукати іншу оренду. Рома мене покинув – але на той час мене це вже не дуже цікавило. В голові був інший…

Читайте також: Тиждень тому ми з чоловіком були у його батьків. Свекор прийшов на кухню, коли я готувала вечерю, бо свекруха відпочивала. Він сів за столик, і якось дивно почав поводитися. А потім таки наважився і каже мені. – Я, звичайно, повинен тебе попередити, щоб ти не ображалася на мого сина, коли одного дня дізнаєшся, що в нього хтось є. Ти ще коли за Максима заміж виходила, помилку зробила, тому, щоб не плакала. А це, рано чи пізно, станеться. Ти ж не думаєш, що мій син ще довго протримається, з такою старою, як ти?

Я закохалася в одруженого чоловіка, який обожнює свою чотирирічну дочку і якому дружина “зав’язала всі гайки”. Я знала, що він ніколи не проміняє мене на свою дружину та дитину.

Але я ще не знаю, як я його забуду, тим більше, що постійно відчуваю, що він думає про мене. Можливо, коли все в нього вдома вщухне, ми знову зустрінемося, таємно, в моїй новій квартирі, де я буду дарувати йому тепло, і більше ніяких комунальних платежів…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page