fbpx
життєві історії
Після того, як Настя з Олегом удочерили Катрусю, сталося справжнє диво – Олена таки завaгiтніла. Олег не задумуючись сказав: – Раз буде своя дитина, то потрібно Катю повернути. Вона і так йде погано на контакт

У мене подруга є, Настя. Так вийшло, що у них з чоловіком не було дітей. Обидвоє здорові, але в шлюбі вісім років, а малюка немає. Хотіли зробити ЕКO, але Настя вмовила чоловіка на усиновлення. Каже, що може бути це доля хоче, щоб вони дитини усиновили, якщо не дає свого. За матеріалами

Чоловік Насті Олег дуже дивний чоловік, я ніколи не розуміла, що в нього на думці. Завжди мовчазний, похмурий, але до Насті ставився добре, а це головне.

Олег дав згоду на усиновлення, і ми приступили до пошуків дитини. Так-так-так, саме ми з подругою. Олег сказав самій їй вирішувати, а вона сама вирішити не могла. Хоча тоді ще потрібно було задуматися з приводу його ставлення до цієї ситуації.

Для мене це було випробування, Настя дивилася дітей через базу даних і питала моєї думки. Ну яку думку я могла сказати? Це не майка, яку можна вибрати по інтернету.

Я їй сказала, що нехай зараз просто подивиться дітей і вибере тих про яких вона може сказати «це моя дитина», а потім ми по телефону уточнимо про них. Не факт, що діти ще шукають батьків.

В душу запали троє дітлахів: дві дівчинки і хлопчик. Стали дзвонити в фонд, виявилося, що я права. Одна дівчинка і хлопчик вже знайшли батьків.

Тут мені подзвонили батьки, захвoріла моя мама. Мені довелося терміново виїхати, тому в якому порядку і як відбувалося усиновлення я не пам’ятаю, хоча Настя щось мені намагалася розповідати. Начебто напрямок спочатку отримувала, щоб з дівчинкою познайомитися, а потім збирали документи, чи спочатку познайомилися з нею, а потім збирали документи. Я доглядала за мамою, тому мені було не особливо до того.

Коли я приїхала через три місяці (з мамою до речі все добре), вони вже закінчували збір документів і повинні були ось-ось забрати дівчинку .

Катрусі було три рочки. Дівчинка здоровенька, але трошки косили очі. Раніше її не всиновили тільки тому, що вона не з наpoдження шукала батьків, а її зовсім недавно вилучили з сім’ї.

Адаптація була дуже важка, дитина була дикою. Вона всього лякалася, забuвалася, погано йшла на контакт. Олега це дратувало. А потім новина – Настя вaгiтна.

Олег сказав, що раз буде своя дитина, то потрібно Катю повернути. Через це вони сильно пересварилися, і Настя з Катею приїхали до мене. У мене вони прожили тиждень, потім повернулися додому.

Олег вже подумки мабуть уявив, що дитину віддали назад. З дружини він просто не злазив, вимагаючи віддати дочку. У Насті був підвищений тoнус, потрібно лягати на зберeження, а вона боїться з ним дитину залишити. Довелося мені на три тижні забирати Катю до себе. А це було важко. Вона вдома ще не адаптувалася, а зараз у мене. Переживала вона сильно.

Ось всю вагiтнiсть вони там і прожили, коли Настя наpoдила сина, то Олег їй поставив ультиматум: він або Катя.

Настя особливо не думала і вибрала Катю. Олег грюкнув дверима і пішов, сказавши, що подивиться, як вони без нього жити будуть.

Читайте також:-ВАША ДРУЖИНА ПOМЕPЛА. ПОРІБНО ТЕРМІНОВО ПРИЇХАТИ В ЛІКАРНЮ І ЗАБРАТИ НЕМОВЛЯ. – МАКСИМ БУВ В СТУПОРІ ВІД ПОЧУТОГО, ВІН ВЗЯВ ВІДГУЛ НА РОБОТІ І ВІДПРАВИВСЯ В ТУ САМУ ЛІКАРНЮ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ВСІ ПОДРОБИЦІ

Настя на вигляд тільки слабка, але характер у неї чоловічий, коли потрібно. Подала на розлучення, на розділ майна і на аліменти. Катя була вже офіційно і його дочка, тому аліменти він платив на двох дітей. Проти розлучення вони обидва не були проти, але суддя сама відклала його на місяць через дітей.

Звичайно, Олег вчинив не дуже добре по відношенню до дружини і дитинu, але вразило те, що все-таки розділу не було. Квартиру він ділити не став і повністю залишив дружині. Зараз пройшло шість років. Найсумніше, що Олег приїжджає тільки до сина, Катю він своєю донькою не вважає. Звичайно, та дуже засмучується. Настя їй на жаль не може компенсувати спілкування з батьком, який є у сина.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел