fbpx

“Плачу”: перша леді Зеленська розповіла, що в умовах війни відчуває українська мати

В Україні 15 тисяч новонароджених дітей не знають, що таке мир, і бачать лише бетонну стелю темного підвалу.

Перша леді України Олена Зеленська розповіла, що зараз в умовах війни, яку розв’язала Росія на чолі з диктатором Путіним, відчуває українська мати.

“Мене нещодавно запитали, чи плачу я під час війни? Так плачу. Коли бачу, наприклад, могилу на подвір’ї звичайного житлового комплексу. На ній – саморобна табличка: “Мама. Син” і дати життя. Так сусіди ховають загиблих під постійними обстрілами в наших містах – Маріуполі, Бучі, Гостомелі”, – зазначила Зеленська у День матері, який сьогодні святкують у Британії.

Дружина президента пригадала, що ще на початку війни зверталася до російських матерів: як їм те, що їхні сини вбивають українських дітей?

“Але поки що звідти – мовчання. Залякані чи байдужі? Не хочу навіть уявляти, бо невідомо, що гірше”, – висловилася вона.

Перша леді зауважила, що від початку війни народилося 15 тисяч українських дітей, які вже не знають, що таке мир. І замість мирного неба, за її словами, вони бачать бетонну стелю темного підвалу.

“Прошу пам’ятати і повторювати цю страшну істину: російські загарбники вбивають українських дітей. Розкажіть це російським мамам — щоб вони знали, що саме відправляють робити їхніх синів в Україну. Покажіть ці обличчя російським жінкам — і нагадайте їм, що їхні чоловіки, брати, співвітчизники вбивають українських дітей — таких же, як у них. Нагадайте їм, що мовчання робить їх співучасниками цих смертей”, – підсумувала вона.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page