fbpx

Плануються до відставки військові злочинці міністр оборони Шойгу та глава ФСБ Бортніков. Між тим, Медведєв, розуміючи крах російської економіки, готується до втечі. Його дружина регулярно літає власним літаком в Дубаї, куди вивозить капітали та накопичене майно

Сорока на хвості принесла, що у зв’язку з невдачами у війні проти України в оточенні Путіна почався пошук винних.

Плануються до відставки військові злочинці міністр оборони Шойгу та глава ФСБ Бортніков. Путін їх вважає винуватими, оскільки жоден з них не зміг реалізувати бліцкриг відносно України у зв’язку з невірною оцінкою розвід інформації, слабку роботу агентури-впливу, недооцінку міцності ЗСУ та неналежною підготовкою рос. армії.

Патрушев, який виступає за продовження війни проти України, що імпонує Путіну, намагається узурпувати владу навколо себе. Після усунення від доступу до Путіна групи Медведєва, наступний удар ФСБ планує завдати по Золотову, колишньому охоронцю Путіна.

Між тим, Медведєв, розуміючи крах російської економіки, готується до втечі. Його дружина регулярно літає власним літаком в Дубаї, куди вивозить капітали та накопичене майно.

Іншою ціллю Патрушева є Рамзан Кадиров, яким вкрай невдоволена ФСБ. Для зачистки бойовиків Кадирова саме фсб ініціювало відправку чеченців в Україну. У ФСБ, розуміючи низький рівень підготовки бойовиків Кадирова саме до військових дій, розраховують на втрату найбільш підготовлених його бійців. Це також підтверджується нещодавніми боями під Києвом, де чеченці зазнали втрат. Крім того, під час одного з боїв російські військові цілеспрямовано бойовиків на одній з позицій.

Але найбільшим конкурентом Патрушев вважає Шестакова – друга Путіна, президент російської Федерації самбо (голова наглядової ради неурядової компанії Росія-Англія – кураторство емігрантів).

Справа в тому що саме сина Шестакова Путін хоче бачити своїм наступником. Тому вже зараз Патрушев готується до дискредитації сім’ї Шестакових з одночасним нав’язуванням в наступники свого сина.

Цікавим є й той факт, що обидва молодші обіймають посади в міністерстві сільського господарства – Патрушев-молодший – міністр, Шестаков молодший – заступник міністра, керівник «Росрыболовство».

Таким чином, невдачі в Україні, невдоволення російського олігархату та посилення протиріч в оточенні вже зараз змушують путіна та наближених до нього людей опрацьовувати варіанти його наступника, який міг би надати гарантії безпеки путіну та наближеним до нього військовим злочинцям.

Російське керівництво сподівається, що зміна керівників чи системи управління зможуть їх вберегти від відповідальності за злочини.

Ігор Соловей, журналіст, аналітик 

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page