fbpx
Світ
Пластичний хірург, який довгий час працював в росії, розказав про “обличчя” путіна всю правду: “Ми будемо свідками, як кулька лусне!”

Пластичний хірург, який довгий час працював в росії, розказав про “обличчя” путіна всю правду: “Ми будемо свідками, як кулька лусне”.

Здоров’я “головного” на росії та помітні зміни у його зовнішності викликають чимало запитань.

Останнім часом не вщухають розмови навколо можливих недуг “головного” у Кремлі, зокрема, обговорюється неприродна одутлість його обличчя, яку багато хто вважає ознакою якоїсь недуги, а то і не однієї. Нову “бурю” обговорення викликала заява директора ЦРУ Вільяма Бернса, який сказав, що “недуги” путіна насправді можуть бути вигаданими і весь світ просто видає бажане за дійсне.

Про те, що насправді відбувається з обличчям путіна і чи варто вже чекати на “гуляння”, ми поговорили з відомим пластичним хірургом Дмитром Слоссером.

“Розмови про недугу, яка “косить” путіна почалися років п’ять тому. Мені здається, що це була свідомо запущена ним же дезінформація, метою якої було виявлення ворогів і людей, яким не варто довіряти. Насправді за останні роки “він” не став мати гірший вигляд і навіть видаватися значно старшим, хоча певні зміни в його зовнішності все ж таки з’явилися.

На мій погляд, “він” здоровий, і найімовірніше, він користується результатами інноваційних технологій, що дозволяють подовжити життя і відтермінувати старіння. У свій час я працював у Москві і знаю, що цій темі там приділяють багато уваги, а у світовій науці є досить успішні розробки.

Хоча його обличчя дійсно має все більш одутлий вигляд. Найімовірніше, причиною цього можуть бути ін’єкції філерів. Саме таким способом путін бореться із зморшками. Але шкіра з кожним роком провисає все більше, і лікарям доводиться збільшувати обсяг філерів. Таким чином обличчя Путіна поступово стає все більш кулястим і надутим.

Гадаю, якщо чутки про його недугу надумані і він проживе досить довго, то ми рано чи пізно будемо свідками, як ця кулька лусне.”

Фото – з вільних джерел