fbpx
Україна
Податок на авто: власники яких моделей заплатять 25 тисяч

Міністерство економічного розвитку опублікувало свіжий список елітних автомобілів, власники яких цього року повинні сплатити податок. Джерело

Транспортний податок в розмірі 25 тисяч гривень залишається на тому ж рівні, що і минулого року. Єдине, що змінилось, це перелік авто, за які стягується такий податок.

В 2019 чиновники включили в перелік 299 марок і моделей. Минулого року список був довшим на 34 моделі.

Згідно українського законодавства, автовласник зобов’язані сплатити податковий збір з транспортних засобів, вартість яких перевищує 375 мінімальних зарплат.

Читайте також: Заробітчани не можуть повернутися додому, грошей не бачать роками: втрачають більше, ніж отримують

На початок 2019 року ця сума еквівалентна 1,565 млн. грн., тоді як у минулому поріг розкоші був встановлений на позначці 1,396 млн. грн.

Власники таких моделей як BMW X4 X3, а також Audi Q5. Можуть зітхнути з полегшенням і власники Ford Edge, та ін тепер звільняються від даного податку.

Втім не пощастить власникам розкішного електромобіля Jaguar i-Pace. До слова, у 2018 таких авто в Україні придбали аж 13 одиниць.

Разом з тим, чомусь зі списку розкішних зникли всі без виключення моделі Tesla. Хоча нова Model S 2017 р. в. продається в Україні за ціною понад 3 млн. грн. – вдвічі дорожче встановленого законом порога.

You cannot copy content of this page