fbpx
Цікаве
Подруга-психолог розповіла мені, чому так важливо кожен новий рік починати з нуля і навчила, як правильно це зробити. Ділюся її порадами!

Новий рік –  той самий час, коли ми звільняємося від енергії минулого і стаємо відкритими всьому новому. Тому дуже важливо не тягти в нього з собою те, що нем вже не потрібне, і дозволити Всесвіту наповнити нас і наше життя тим, чого ми справді прагнемо.

Знайдіть правильні цілі

Розкладіть своє життя по поличках і подумайте, що вам потрібно. Намалюйте колесо життєвого балансу і зафарбуйте сфери, в яких ви впевнені повністю. Якщо є порожні або частково зафарбовані поля, на них слід звернути увагу в наступному році.

Пишіть свої бажання

Ви ж не хочете, щоб ваші бажання залишилися бажаннями, тому не варто писати: “Хочу нову машину”. Краще напишіть: “У мене нова красива машина”.

Затверджуйте свої бажання!

Не кажіть “не”

Уникайте частку “не”. Наприклад: “Я більше не буду пити” – “Я веду здоровий спосіб життя”.

Все записуйте

Ви фізично не зможете все запам’ятати, тому все фіксуйте на папері! І чим точніше ви розпишете, тим краще для вас.

Не скупіться на емоції

Ніколи не скупіться на емоції. Для формулювання планів і бажань можете позначати саме емоції!

Вірте в себе – і все отримаєте!

Читайте також: ДЛЯ ТИХ, ХТО ВТОМИВСЯ ВІД ВАЖКИХ “МАЙОНЕЗНИХ” САЛАТІВ, ПРОПОНУЮ ДВА СВОЇХ УЛЮБЛЕНИХ САЛАТИ БЕЗ ЦЬОГО ІНГРЕДІЄНТУ, АЛЕ НЕ МЕНШ СИТНИХ, ДО ТОГО Ж – ОРИГІНАЛЬНИХ, З БАГАТИМ, НАСИЧЕНИМ СМАКОМ! ОТ ПОБАЧИТЕ: ВАШИМ РІДНИМ І ГОСТЯМ СПОДОБАЄТЬСЯ!