fbpx
Україна
Погода в Україні 6 листопада буде прохолодною та мокрою. У різних регіонів синоптики прогнозують дощі та суттєві похолодання

Погода в Україні 6 листопада буде прохолодною та мокрою. У ріхних регіонів синоптики прогнозують дощі та суттєві похолодання.

У різних регіонах обіцяє багато сюрпризів – по всій території України 6 листопада температура повітря коливатиметься від -2 до +15 градусів. Найтепліше буде на Заході, найпрохолодніше – на Сході та на Півночі.

На Півночі також можливі дощі. Крім того, на Сумщині вночі синоптики прогнозують заморозки – температура повітря опуститься до -2 градусів.

У центральних регіонах день буде прохолодним, уночі подекуди можливі заморозки, особливо на Кіровоградщині. Водночас на Вінниччині вдень можливі дощі.

На Півдні день буде хмарним, але опадів синоптики не прогнозують. Однак вночі в регіонах буде прохолодно – стовпчики термометра опустяться подекуди до +4 градусів, а на Запоріжжі до 0. Вдень повітря розігріється максимум до +12.

На Сході день буде найхолоднішим. Удень температура повітря не підніметься вище +7 градусів. Водночас вночі можливі заморозки, особливо на Харківщині.

На Заході 6 листопада буде хмарно, а подекуди можливі дощі, зокрема на Прикарпатті, Волині, Рівненщині, Тернопільщині, Хмельниччині. Найтеплішим день буде на Закарпатті – там повітря розігріється до +15 градусів.

У Києві день буде прохолодний, подекуди можливі дрібні дощі. Температура повітря становитиме +4…+8 градусів.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.