fbpx
Україна
Погода в Україні, 23 листопада: буде сухою, але похмурою. У більшості областей України дощу не очікується

Наталка Діденко, розповіла, у середу по всій території України буде сухо. Короткочасні опади можливі лише вночі на Сході,
вдень у Чернівецькій області.

А температура повітря коливатиметься близько нуля. У багатьох регіонах можлива ожеледиця через те, що ночі будуть морозні, а дні – з плюсовою температурою.

Середня температура складатиме у східних областях +3…+8 градусів, на Півдні +7…+12 градусів.

У Києві 23 листопада буде переважно без опадів. Вдень стовпчики термометрів покажуть 0 градусів, а вночі – -1…-4 градуси.

У більшості областей на Заході України хмарна погода буде триматися до самого вечора. Удень очікується дрібний сніг, який ввечері перейде у дощ зі снігом. Стовпчики термометрів опустяться аж до – 5 градусів вночі, а от вдень буде 0…+1 градус.

А на Півночі хмари будуть ховати небо весь час, але опадів не буде. Температура триматиметься на рівні 0 градусів. Попри ясну ніч у більшості областей Півдня ранок буде похмурий. Стовпчики термометрів покажуть +4…+6 градусів.

Уже на Сході буде трошки тепліше – +3…+5 градусів вдень. Небо також майже весь час буде хмарним, вдень можливе невелике прояснення.

У Києві ясна погода протримається зовсім недовго в ранковий час, а вже вдень небо вкриється хмарами. Ранок і день пройдуть без опадів, -2…0 градусів.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page