fbpx
Україна
Погода в Україні у середу, 9 листопада, буде по-осінньому теплою та сонячною

Погода в Україні у середу, 9 листопада, буде по-осінньому теплою та сонячною. Але синоптики, кажуть, потепління затримається в Україні не довго. Вже з 14 листопада на нас чекає чергове похолодання.

Наталка Діденко зазначила, що від 9 листопада в Україні значно потепліє. Температура повітря в середньому становитиме +10…+14 градусів, трохи прохолодніше буде у східних областях – +7…+10 градусів.

У Києві 9 листопада очікується потепління до +13 градусів. Діденко пояснила, що тепла погода триватиме протягом поточного тижня, а вже наступного – з 14 листопада – прийде логічне листопадове похолодання.

,,Південний антициклон організує суху, часто навіть сонячну, погоду в більшості наших областей – дощів у середу не буде. А от тумани будуть”,– зауважила синоптикиня.

Прогноз погоди від Укргідрометцентру

На Півдні із самого ранку на небі не залишатиметься жодної хмарки, та до кінця дня погода буде ясною, +10…+12 градусів.

На Півночі ранок буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Без опадів. Повітря прогріється до +9…+11 градусів. 

На Сході буде значно прохолодніше – +6…+8 градусів. Небо також буде вкрите хмарами, але дощів не буде.

Небо на Заході буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Однак опадів не буде. Температура повітря складе +12…+14 градусів.

Хмари у Києві закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора, але опадів не прогнозують. Стовпчики термометрів покажуть +10…+12 градусів.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.