fbpx
Україна
Погода в Україні в неділю, 20 листопада, буде багатою на неприємні сюрпризи: морози до -10, мокрий сніг та ожеледиці

Погода в Україні в неділю, 20 листопада, буде багатою на неприємні сюрпризи. І у більшості областей температура весь день буде нижче 0, і жоден регіон не оминуть опади.

На Заході вдень синоптики прогнозують незначні опади снігу. Уночі температура повітря здебільшого опуститься до -8 градусів. Однак удень все ж вона буде ближчою до 0, а на Закарпатті до +4 градусів. І вдень можливе посилення вітру.

Центральні області України вдень буде мокрий сніг та подекуди дощі. А вночі можливі опади у вигляді снігу. Удень температура повітря таки підніметься вище 0 і досягатиме подекуди +5 градусів.

На Сході очікують дощі зі снігом, але без значних морозів – здебільшого до -1 градуса. Однак на Харківщині вночі очікують і до -4 градусів.

На Півночі вночі буде холодно – на Житомирщині та Сумщині температура повітря знизиться до -10 градусів. Удень температура також залишатиметься на рівні нижче 0 градусів. Вдень синоптики прогнозують в регіоні мокрий сніг.

А на Південь ідуть дощі. Подекуди синоптики прогнозують ледь не зливи, особливо на Миколаївщині та Херсонщині. Уночі температура нижче 0 опуститься тільки на Миколаївщині, але вдень температура коливатиметься в межах від +6 до +17 градусів.

У всіх регіонах, крім Півдня, синоптики попереджають про загрозу ожеледиць. Оголошений І рівень нeбeзпeки, тобто жовтий.

У Києві вдень очікують на невеликі опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура повітря становитиме -4…-2 градуси.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page