fbpx
Україна
Погода здивує на вихідних: сильний мороз, потепління і майже без снігу

Негода продовжує бушувати в Україні . У той же час на вихідних очікуються температурні гойдалки – від нічних близько -15 до денних +5 градусів, а також майже без опадів. Про це повідомила в Facebook синоптик Наталія Діденко.

За її словами, 8 та 9 лютого погода в Україні буде на будь-який смак.

“Вночі ще затримається морозне повітря, мінімальна температура повітря складе 7-13 градусів морозу, а на сході і нижче. Дні трохи почнуть розділятися: (вдень) в суботу ще холодно, максимально 2-5 градусів морозу, на заході близько нуля.

У неділю почнеться потепління до 0-5 градусів тепла. Лише 9 лютого в східних областях і, що незвично, в Херсонській, Миколаївській областях та Запоріжжі буде вдень 2-5 градусів морозу.

Читайте також: Багато батьків не читає казок своїм дітям. Вони просто не усвідомлюють значення казок для дітей!

Антициклон із заходу Європи витісняти залишки опадів з України, буде переважати суха погода, лише в суботу в південній ча ти і в Донецькій області випаде невеликий сніг.

Вітер вгамується, стане несильним, максимум помірним. Напрямок своє поміняє з північного на південно-західне” , – написала Діденко і попередила про слизьких дорогах.

У Києві 8-9 лютого опади малоймовірні, часом навіть буде виходити зимове сонце. У нічні години 5-9 градусів морозу, вдень в суботу – відлига. А ось в неділю, 9 лютого, в Києві відчутно потеплішає – очікується 3-4 градуси тепла.

facebook