fbpx
Україна
Попередження синоптиків: березень принесе справжню аномальну спеку. 

Після аномально теплої зими синоптики прогнозують прихід рекордно теплої весни вже з перших днів березня. Багато хто з синоптиків прогнозують спекотний перший місяць весни.

Так, згідно зі спостереженнями метеорологів протягом останніх 130 років, після надзвичайно теплих зим весна в Україні починається з температури, яка значно вище кліматичної норми, розповіла начальник відділу кліматології Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського Олена Донич в коментарі Українській правді.

“Березні після теплих зим були теплі, значно вище за кліматичну норму”, – стверджує експерт.

Метеоролог розповіла також, що в Україні найтепліші зими за всю історію спостережень з 1891 року були в таких роках: 1901-1902, 1989-1990, 2006-2007 рр., а також нинішня зима 2019-2020 рр.

Середня температура повітря в березні, що прямував за теплими зимами минулих років, становила +5,4, +6 і + 1,4 градуса.

При цьому кліматична норма для березня по Україні становить 0,8 градуса тепла.

У Києві теплі зими за всю історію спостережень були: в 1989-1990 рр., березень після цього показав тепло в +6,9 С (найтепліший з 1881 року в столиці); 2006-2007 рр., березень – 6,3 С (третій по теплу в рейтингу); 1988-1989 рр., березень – 5,2 С (шостий в рейтингу найтепліших). Кліматична норма для березня в Києві 0,7 С.

Донич додала, що нинішня зима може стати в столиці найтеплішою за всю історію спостережень. А метеорологічна зима в Києві так і не настала, і це дійсно аномально.

У той же час, згідно з синоптикам Gismeteo, в перших числах березня в Україні встановиться сонячна малохмарна погода з показниками +11 … +14 градусів. Вночі температура буде також плюсовою.

Читайте також: БАБУСЯ РОЗПОВІДАЛА МЕНІ, ЩО ПІД ЧАС ВІЙНИ ВІД СТРАХУ І РОЗПАЧУ ЇЇ РЯТУВАЛИ ЦІ ТРИ СИЛЬНІ МОЛИТВИ, ЯКІ ПЕРЕДАЛА ЇЙ ЩЕ ЇЇ МАТИ. ВОНИ ЗАПИСАНІ У МЕНЕ, І КОЛИ ДУШУ ОГОРТАЮТЬ СТРАХИ ЧИ ПЕРЕЖИВАННЯ – Я ТЕЖ СПАСАЮСЯ ЦИМИ МОЛИТВАМИ: МОЛИТВОЮ ВІД СТРАХУ, МОЛИТВОЮ ПРОТИ УСЯКОГО ЗЛА І МОЛИТВОЮ, ЩОБ ПОЗБУТИСЯ СМУТКУ Й НАПАСТИ.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook