fbpx
Україна
Порада Зеленському від Кравчука і заява першого президента про те, що Європа грає з Україною,наче кіт з мишкою…

“Необхідно знімати всі блокади. Питання, пов’язані з водою, електроенергією і так далі, повинні вирішуватися цивілізованим ринковим шляхом”, – таку пораду Кравчук дав Володимиру Зеленському.

Перший президент України Леонід Кравчук відомий як хитрий політик, що вміє періодично змінювати думку і свої симпатії. У даній ситуації він заявив, що Захід лише вдає зацікавленость Україною, а по суті грає, як кіт з мишкою.

В інтерв’ю «Обозревателю» перший президент можливо був відвертий. Він сказав, що Путін вміло користується тим, що ЄС і США лише імітують інтерес до України. На подвійність позиції лідерів найбільших країн вказує практично все.

З одного боку, канцлер Меркель підтримує Київ, а з іншого будує «Північний потік-2», президент Макрон спілкується із Зеленським, а потім хоче повернення Росії в G7 (правда, незабаром Макрон від цієї ідеї Трампа відмежувався цілою низкою умов).

При цьому Кравчук зазначив, що Заходу дуже важливо врегулювати конфлікт на Донбасі, щоб з цього гніту НЕ вибухнув величезний вогонь на всю Європу, що вже траплялося перед 1-ою і 2-ою світовими війнами.

Нагадаємо, відразу після другого туру президентських виборів Кравчук в інтерв’ю російському “РИА Новости” заявив, про необхідність зміни державної політики і зняття блокади з анексованого Криму. При цьому абсолютно ігноруючи те, що Путін не раз заявляв, що Крим ніколи не поверне.

Джерело

facebook