fbpx

Потрапили у будівлю ОДА. Більшість дивом урятувалося. Ходимо під Богом. Це від 50 до 100 людей. Зараз шукаємо вісім цивільних та трьох військових. Давайте подивимося з позитивної точи зору: це означає, що окупанти передумали наступати на Миколаїв, – Віталій Кім

Російські війська вранці 29 березня вдарили по Миколаєву, пробили наскрізь будівлю Миколаївської обласної державної адміністрації.

– Потрапили у будівлю ОДА. Більшість дивом урятувалося. Ходимо під Богом. Це від 50 до 100 людей. Зараз шукаємо вісім цивільних та трьох військових. Давайте подивимося з позитивної точи зору: це означає, що окупанти передумали наступати на Миколаїв,Віталій Кім, голова Миколаївської ОДА.

У першому повідомленні о 08:55 Кім повідомляв, що росіяни влучили в житлову будівлю, дочекавшись, коли люди підуть на роботу. Сам голова ОВА, за його словами, проспав.

ДСНС повідомила, що 29 березня близько 08:45 у м. Миколаїв внаслідок обстрілу та влучення у дев’ятиповерхову адміністративну будівлю сталася руйнація центральної секції будівлі з 9 по 1 поверхи, без подальшого горіння.

Станом на 09:25 рятувальники звільнили з-під завалів 17 постраждалих та передали їх медикам.

На думку Кіма, ракетний удар росіян може свідчити про те, що росіяни відмовилися від наземного наступу на Миколаїв.

А вже о 10:15 голова Миколаївської ОВА повідомив:

“Із Криму на Миколаїв вилетіла ворожа авіація. Кількість невідома. Будуть працювати на дуже малих висотах. Всі в укриття”.

Боже, бережи Миколаїв!

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page