fbpx
Україна
Потужний екстрасенс Макс Гордєєв буквально днями зробив нове пророцтво за картами Таро. Його розтлумачення щодо ситуації на фронті – неймовірно сильне: коли ж схід України весь буде під синьо-жовтим стягом

Потужний екстрасенс Макс Гордєєв буквально днями зробив нове пророцтво за картами Таро. Його розтлумачення щодо ситуації на фронті – неймовірно сильне: коли ж схід України весь буде під синьо-жовтим стягом.

Коли ж Донбас повернеться у склад України, і повністю звільниться від окупантів.

На картах таро спеціалісту випала десятка.

Відомий український екстрасенс Макс Гордєєв дав відповідь на питання про ймовірну дату повного звільнення Сходу України від російських загарбників. Свій прогноз він озвучив в ефірі шоу “Слава+Таня”.

Так, за розтлумаченням карт, на українців і ВСУ чекає велика удача. Обставини сприятимуть якнайшвидшій перемозі України та поверненню територій під контроль Києва.

“Колесо фортуни випало. По-перше, це означає велику удачу. Тобто колесо фортуни вже на нашому боці. Коли ми 7 липня дивилися про відлік цих аспектів, то все так потихеньку і пішло. Тут йде десятка. До десяти місяців… Це може бути і десятий місяць”, – сказав Макс Гордєєв.

Таролог наголосив, що зараз не береться озвучувати точні дати, тому що якщо щось йде не за планом, його починають звинувачувати в помилкових пророцтвах.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua