fbpx
Світ
Повалій на концерті до дня перемоги виконала “Пісню про рушник”, яка є одним із символів української культури: здавалося б, вчинити більш підступно вже не можна, але співачка змогла “здивувати” співвітчизників

Повалій на концерті до дня перемоги виконала “Пісню про рушник”, яка є одним із символів української культури: здавалося б, вчинити більш підступно вже не можна, але співачка змогла “здивувати” співвітчизників.

Відома співачка з України Таїсія Повалій виступила 9 травня в Кремлі на концерті до Дня перемоги, який транслювали на пропагандистському телеканалі “Россия 1”. Колаборантка виконала легендарну композицію поета Андрія Малишка та композитора Платона Майборода “Пісня про рушник” українською мовою.

У цей час на тлі артистки показували жовті поля та синє небо, а навколо все прикрасили георгіївськими стрічками та радянською символікою. Абсурдність ситуації виявляється в тому, що в залі українську пісню слухали сотні російських генералів, які надають накази безжально знищувати Україну та її громадян. Відео з концерту розмістили на сервісі “Смотрим”.

Повалій з 24 лютого жодного слова не сказала про війну на Батьківщині, проте продовжила виступати у Кремлі з “колегами”. Здавалося б, вчинити більш підло вже не можна, але співачка змогла “здивувати” співвітчизників. Українка стала черговим елементом у машині російської пропаганди.

“Пісня про рушник” є одним із символів української культури. Твір розповідає про переживання мами за долю рідного сина. Вишивка на рушнику – це життєвий шлях ліричного героя, символ чистоти та любові матері-берегині.

Композитор Платон Майборода написав музику до поезії Андрія Малишка. Вперше пісня прозвучала у фільмі “Літа молодії” режисера Олексія Мішуріна з Маріуполя, а виконав її Олександр Таранець із Кіровоградської області.

Сьогодні український твір пролунав на пропагандистському каналі, який вихваляє війну в Україні та дії дuктaтора Путіна. Крім Повалій на сцену вийшли інші її колеги-прихильники “русського міра”. Ведучими заходу виступили одіозний футбольний коментатор Дмитро Губернієв та російська телеведуча Марія Сіттель.

Фото – скріншот з відео