fbpx

Позбавтеся від трьох речей, які отруюють відносини

Відносини знаходяться в стані досить хиткому і небезпечному, коли ви намагаєтеся змінити іншого.

На першій стадії відносин часом здається, що ми знаємо людини вже давно, і він дуже схожий на вас самих. У вас схожі звички в їжі, вам подобатися один стиль в одязі, ви разом дивіться одні фільми і слухаєте одну музику.

Але у кожного з нас є недоліки, що абсолютно нормальне явище. У романтичних, так і в будь-яких відносинах, говорити про недоліки – це ключ до того, щоб знайти спільну мову і прийти до якогось консенсусу.

Однак рано чи пізно людина, яка тільки й робить, що звинувачує інших, але не себе, починає думати, що все йому повинні.

Вашій увазі три речі, які отруюють відносини:

1. Шантаж

Найчастіше ми намагаємося домогтися бажаного, просто образившись на іншого. Наприклад, коли батьки просять дитини з’їсти кашу, прочитати книгу або забратися в своїй кімнаті, вони зустрічають тільки лінощі і відмови в свою адресу.

Що ж, часто вони не бачать іншого виходу, як викликати у дитини почуття провини. Тут відбувається підміна понять і перекладання відповідальності на іншого.

Адже якщо спробувати проаналізувати ситуацію, то можна прийти до висновку, що саме батьки в більшій мірі вплинули на те, як дитина поводиться зараз.

Ми одночасно хочемо домогтися бажаного, але забуваємо, що у нас самих є скелети в шафі. Самоствердження за рахунок виклику почуття провини у інших як мінімум нечесно і нешанобливо по відношенню до ближніх.

Читайте також: ЯКІ СІМ РЕЧЕЙ ЖІНКА НЕ ПОВИННА РОБИТИ В СТОСУНКАХ

Тому замість того, щоб дорікати інших, зверніть увагу на себе і подумайте над тим, що б ви могли змінити в свою чергу.

2. Задоволення потреб

Той механізм, коли ми чергуємо наші закиди, створює ілюзію того, що все навколо одночасно і винуваті, і звинувачують. Так ми добиваємося лише того, що відчуваємо себе погано і нещасливо.

В цьому і полягає проблема більшості пар: намагаючись змінити один одного, ми забуваємо про те, що завдаємо біль. То ми намагаємося самоствердитися, бо відчуваємо себе недостатньо хорошими, то просто платимо тією ж монетою.

Але найчастіше нам просто не вистачає любові і визнання.

3. Слабкість

Тут ми стикаємося з тим, що при будь-якому розкладі і поведінці партнерів, ми не домагаємося того, до чого прагнемо. Якщо ваш чоловік на численні прохання і внаслідок докорів і образ таки починає приділяти вам більше часу, дарувати подарунки і допомагати по господарству.

То через нестачу довіри до партнера дівчина думає, що він щось накоїв. У будь-якому випадку, його поведінка буде піддаватися критиці.

Але найбільш складна ситуація розгортається на грунті того, що ми звинувачуємо інших за те, що в них закладено і не може бути виправлено.

Це те ж саме, що і ображатися на іншого, що він з бідної сім’ї або має якісь генетичні захворювання: з цим нічого не поробиш, залишається тільки прийняти це як даність.

Відносини знаходяться в стані досить хиткому і небезпечному, коли ви намагаєтеся змінити іншого, але не себе. На такому грунті неможливо побудувати здорові відносини, сповнені любові і взаєморозуміння.

Так можна тільки відлякати партнера і створити ілюзію того, що це ви не любите партнера, і він вам не потрібен. Ключем до здоровим і щасливим відносинам є розуміння того, що часом нас приваблюють саме відмінності між нами і нашими близькими.

Джерело.

You cannot copy content of this page