fbpx
Суспільство
Правильно чи ні? Школярам хочуть заборонити смартфони на уроках.

У Верховній Раді сплеск активності. Нещодавно був зареєстрований законопроект забороняє школярам використання гаджетів на уроках.

Про це пише Новий Формат.

Законопроект зареєстрував народний депутат Гончаренко. Народний обранець від «Європейської солідарності» переконаний, що така заборона дозволить дітям не відволікатися від навчання, а також допоможе налагодити комунікацію з однолітками.

Законопроект зареєстрований під номером 2792 і передбачає внесення змін до законодавчих актів України у питаннях заборони застосування гаджетів, що мають вихід в інтернет, з метою безперешкодного отримання освіти іншими учнями.

Читайте також: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО УРЯДУ З ВИМОГОЮ ЗНИЗИТИ МАЙЖЕ НА ТРЕТИНУ ТАРИФИ НА ТЕПЛО. ЦІКАВО, ЙОГО ПОСЛУХАЮТЬ?..

На жаль, текст законопроекту поки не виклали на сайт парламенту, але на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Гончаренко написав, в чому суть документа.

За його словами, смартфони не тільки надають вільний доступ до інформації, що корисно в навчанні, але і приносять шкоду. Адже поряд з інформацією учні мають доступ до ігор і соціальних мереж, а це вже виступає перешкодою в навчальному процесі.

Фото з відкритих джерел.

facebook