fbpx
Суспільство
Зеленський звернувся до уряду з вимогою ЗНИЗИТИ МАЙЖЕ НА ТРЕТИНУ ТАРИФИ НА ТЕПЛО. Цікаво, його послухають?..

Президент звернувся до уряду з вимогою знизити тарифне навантаження на послуги централізованого опалення.

Головне завдання уряду – вирівняти зниження тарифів на тепло до 25-30% у всіх областях, заявив президент Володимир Зеленський на нараді з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення і реалізації програми енергоефективності в житловому фонді.

Про це глава держави повідомив в Facebook, передає Лєнта.UA.

«Заслухав звіт про зменшення сум в грудневих платіжках за теплопостачання. Завдання номер один – отримати пояснення від місцевої влади Чернівецької та Миколаївської областей, де для зниження нарахувань з незрозумілих мені причин не було зроблено нічого. Завдання номер два – вирівняти зниження до 25-30% у всіх областях країни», – заявив президент.

Читайте також: ЦЕ ЗНАМЕНИТЕ ПЕЧИВО ПОПУЛЯРНЕ ДО СИХ ПІР! НАЙБІЛЬШЕ МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ, ЩО НЕ ВИМАГАЄ НІЯКИХ ФОРМОЧОК! ВИХОДИТЬ ВОНО НІЖНІМ, РОЗСИПЧАСТИМ, ТАНЕ В РОТІ – ВІДМІННІ ЛАСОЩІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПРИЄМНЕ ЧАСТУВАННЯ ДО ЧАЮВАННЯ!

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що місцева влада повинна попрацювати для того, щоб в січні-лютому цього року українці платили менше за тепло.

Раніше в Міненерго запевнили, що тарифи на газ в лютому не підвищаться.

Українці в січні заплатять за газ 5 тисяч 580 гривень за тисячу кубометрів з ПДВ транспортування, це на 25% менше, ніж за відповідний період минулого року (7 тисяч 482 гривні за тисячу кубометрів з ПДВ).

Фото з відкритих джерел.