fbpx

Прем’єр-міністр Італії заявив, що Італія хоче, щоб Україна приєдналась до ЄС – відео. “Сьогодні Україна захищає не лише себе, а й наш мир, свободу та безпеку”

Після онлайн-виступу президента України Володимира Зеленського в італійському парламенті, прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що Італія хоче, щоб Україна приєдналась до ЄС, і вони готові сприяти Україні на шляху вступу до Євросоюзу.

Про це пише італійське видання ANSA.

– Опір усіх міст, на які спрямована лють президента путіна, є героїчним, – сказав прем’єр-міністр Маріо Драгі на відеозустрічі.

Прем’єр Італії, зокрема, заявив, що сьогодні “Україна захищає не лише себе, а й наш мир, свободу та безпеку”.

– Ми хочемо прокласти шлях більшої близькості України до Європи: це тривалий процес, що складається з необхідних реформ. Італія в цьому процесі поряд з Україною. Італія хоче, щоб Україна приєдналася до Європейського Союзу, – зазначив Драгі.

Крім того, прем’єр-міністр Італії наголосив, що в Італії заморозили активи російських політиків, наближених до Путіна, на понад 800 мільйонів євро.

Зазначимо, що від початку війни Італія вже прийняла понад 60 тисяч біженців з України, переважно жінок та неповнолітніх.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page