fbpx
Суспільство
Прем’єр обіцяє українцям у лютому найнижчі за всю зиму платіжки: “За підсумками цієї зими українець заплатить значно менше, ніж минулої зими”. Чи вірити?..

Українці отримають трохи більші платіжки за житлово-комунальні послуги за січень 2020 року, ніж за грудень 2019 року, проте у лютому платіжки будуть найнижчими за всю зиму, запевняє Гончарук.

Про це він сказав на брифінгу за підсумками засідання уряду, повідомляє джерело.

За його словами, розмір платіжки у січні зріс, у тому числі, через те, що зросла ціна на газ для населення.

“Зараз за підсумками січня платіжка порівняно з груднем буде трошки вища. За різних причин. Адже обсяг споживання збільшився, ціна на ринку виросла”, – зазначив Гончарук.

Проте у лютому, за його словами, платіжка буде нижчою.

“Вона буде нижче, ніж в грудні. Зараз те, що ми бачимо, це те, що ціни на газ продовжують знижуватись. Ми це точно забезпечимо, щоб це було враховано в платіжці. Тобто в грудні вона була мінімальна, в лютому вона буде найнижчою за всю зиму”, – сказав Олексій Гочарук.

“За підсумками цієї зими українець заплатить значно менше, ніж минулої зими”, – підкреслив голова уряду.

Чи вірити?..

Читайте також: ЯК НА МЕНЕ, КРАЩА ЗДОБА – ЦЕ МАКОВА ВИПІЧКА. ХОЧУ ПОДІЛИТИСЯ З ВАМИ БАБУСИНИМ РЕЦЕПТОМ МАКОВОГО ЗАВИВАНЦЯ. ЙОГО СМАК – ЦЕ ЩОСЬ! АРОМАТНИЙ СМАКОЛИК ЧУДОВО ПАСУЄ НА ВСІ УРОЧИСТІ Й БУДЕННІ ПОДІЇ. ОБОВ’ЯЗКОВО ПРИГОТУЙТЕ ЙОГО БЛИЗЬКИМ! 

Фото ілюстративне.

facebook