fbpx
Україна
Президент на нараді повідомив, коли чекати піку епідемії: “Тоді ніхто не буде радий послабленням карантину”

Пік захворюваності може настати в середині літа – президент.

В Офісі президента незадоволені порушниками карантину.

В Україні посилили контроль за дотриманням карантину, проте порушників менше не стає.

Якщо зараз не зупинити зростання захворюваності, то її пік може настати в середині літа. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді, передає 2day.kh.ua

“У нас в деяких регіонах заповнено вже більше половини койко-місць, а кількість хворих щодня зростає. Якщо не зупинити цього зростання, будемо мати пік захворюваності прямо посеред літа. Погано буде всім. Тоді ніхто не буде радий послабленням карантину”, – сказав Зеленський.

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігоря Петрашко, на цьому тижні в Україні збільшили кількість інспекторів, з 700 до 2500 чоловік, які перевіряють заклади і роз’яснюють населенню необхідність дотримуватися карантинних вимог.

В Офісі президента вважають, що причиною антирекородов стало порушення населенням карантинних вимог. Найбільше проблем поліцейські фіксують в громадському транспорті, де “постійно порушується соціальна дистанція і масковий режим”. Всього виписано штрафів вже на понад 5 мільйонів гривень.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, ukraina24

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook