fbpx

Президент України повідомив, якою він бачить перемогу України, та що буде найскладнішим

Президент України повідомив, якою він бачить перемогу України, та що буде найскладнішим.

За його словами питання Донбасу буде найскладнішим.

Президент України Володимир Зеленський відповів, що у його розумінні стане перемогою України у війні з Росією.

Про це він сказав 5 квітня під час інтерв’ю українським ЗМІ.

“Перш за все, щоб не втратити наш суверенітет. Це дуже важливо. Друге – я дуже хочу, щоб ми не втратили сотні тисяч людей. Третє – жодні не можуть бути розмови про те, що ми дамо можливість Крим назвати чиєюсь територією. Це тільки наша – українська територія. Я згоден з тим, що там може бути питання щодо відтермінування цього.

Це може бути таке компромісне рішення. І Донбас для мене – це Україна, для нас для всіх – це Україна. Про території, які вони зараз окупували, ми просто не говоримо. Навіть не обговорюється будь-який статус територій, яку були під нашим контролем до 24 лютого.

Про це ми не говоримо, хоча умови такі є, ми їх чули на самому початку. І Донбас, який буде, як кажуть Сталінград, а він буде – буде саме за це. І те, що Росія визнала ОРДЛО – ми повинні знайти вихід із цієї ситуації. Ми як Україна. Для нас ці території українські і збереження їхнього статусу як українських – для нас дуже важливе”, – заявив Зеленський.

Президент України заявив, що вважатиме перемогою відкат російських військ на позиції, які були станом на 23 лютого.

“Я особисто на сьогодні вважаю – це перемога України. Чесно, я так вважаю. Я розумію, де ми, хто ми, що ми за країна, що ми втратили, що ми можемо втрати і що ми зберегли. І я вважаю, що відбити повномасштабні війну у точку, з якої вона почалася, до 24 числа – для нас це точно перемога”, – заявив Зеленський і уточнив, що не лише дипломатична перемога а й у війні.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page