fbpx

Президент України Володимир Зеленський попросив США не запроваджувати санкції проти Абрамовича і пояснив причину – може бути корисно

Президент України Володимир Зеленський попросив США не запроваджувати санкції проти Абрамовича. Причину український лідер пояснив наступним чином.

Ще на початку березня чиновники Міністерства фінансів США розробили низку санкцій проти російського олігарха Романа Абрамовича. Президент України Володимир Зеленський попросив голову Білого дому Джо Байдена не запроваджувати ці обмеження.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Як виявилося, під час телефонної розмови Зеленський попросив Байдена почекати із санкціями проти Абрамовича, який може стати важливим посередником у переговорах із Російською Федерацією щодо світу.

Загалом Байден консультувався з лідером України щодо санкцій, у тому числі й обмежень проти самого олігарха.

“Для переговорів та на користь їхнього успіху немає сенсу коментувати ні сам процес, ні участь у ньому Абрамовича. Як уже говорилося раніше, на підставі прохань, у тому числі від єврейських організацій в Україні, він робить все можливе, щоб підтримати зусилля, спрямовані на якнайшвидше відновлення миру”, – заявив представник олігарха.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page