fbpx
Україна
Президент Володимир Зеленський пояснив, чому не боїться оточення Києва. – Мене не хвилює, де ховається ворог, або як близько він підійшов до нас. Я турбуюся про нашу країну, про водопостачання, про їжу. Про Маріуполь, Донецьк, Запорізьку область, Мелітополь, Волноваху, Харків – там жахлива ситуація

Джерело: інтерв’ю Володимира Зеленського німецькому виданню Bild у Києві.

– Я не боюся (що Київ оточать – ред.). Чого боятися? Я не повинен боятися, я зберігаю спокій. Чи знаєте ви, як хтось може подолати свій страх? Що може бути гірше страху? Що найгірше може статися? З їхньою країною, з моєю країною? Найгірше, що могло статися, вже сталося. У нас війна, Росія проти України. Так багато людей вже загинуло. Країна руйнується. Що гіршого може статися з людьми, які втратили своїх дітей?

Але ми віримо у майбутнє. Ми не здамося, ми не продамо свою землю.

Мене не хвилює, де ховається ворог, або як близько він підійшов до нас. Я турбуюся про нашу країну, про водопостачання, про їжу. Про Маріуполь, Донецьк, Запорізьку область, Мелітополь, Волноваху, Харків – там жахлива ситуація. Люди залишилися без води та їжі. Те, що зараз відбувається в Маріуполі – це гуманітарна катастрофа.

Президент України заявив, що зараз в Україні – справжній терор.

Щодо ситуації по столиці, радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив в ефрі телемарафону, що у Києві перебуває достатньо українських військ, тому оточити чи взяти місто неможливо.

– Можу запевнити мешканців Києва, в якому я і сам перебуваю, і мої родичі, що Київ оточити неможливо. Взяти його неможливо, – сказав Арестович. – За це можна не хвилюватись. Під Києвом та у Києві діє досить велике угруповання наших військ, які знищують противника.

Слава Україні і ЗСУ! За нами правда і перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.