fbpx
Україна
Президент Зеленський назвав причину, чому бойові дії в Україні затягуються і що треба для більш інтенсивного звільнення тимчасово окупованих територій. Без цього все лише затягуватиметься, вважає український лідер

Президент Зеленський назвав причину, чому бойові дії в Україні затягуються і що треба для більш інтенсивного звільнення тимчасово окупованих територій.

За словами Володимира Зеленського, Україна потребує прискорення постачання допомоги для більш інтенсивного звільнення тимчасово окупованих територій. Без цього – війна лише затягуватиметься, а кількість жертв збільшуватиметься.

Про це президент України заявив під час звернення до учасників American Jewish Committee Global Forum.

Світ має продовжувати тиснути на Росію та допомагати Україні, щоб війна якнайшвидше закінчилася, наголосив він.

– Захищайте необхідність посилення санкцій проти Росії. Це вам під силу. Допомагайте нам прискорити постачання зброї в Україну, щоб ми могли звільнити окуповані райони. Без неї війна лише затягується і жертви збільшуються, – заявив Зеленський.

Тим часом міністр оборони Олексій Рєзніков зазначив, що Росія навмисне сіє хаос у світі, щоб змусити Україну капітулювати.

Водночас. за словами генерального секретаря Йєнса Столтенберга, мир в Україні є можливим, однак це залежить від ціни, яку готові заплатити українці.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.