fbpx

Президент Зеленський озвучив, що думає про відведення військ Росії: “Впевнений, ви бачили новину, що російське військове відомство нібито вирішило скоротити бойові дії на київському та чернігівському напрямках”

Президент України Володимир Зеленський озвучив, що думає про відведення військ Росії.

Зеленський заявив, що саме ефективні дії українських військових змушують російські війська відходити.

У своєму зверненні глава держави сказав:

– Впевнений, ви бачили новину, що російське військове відомство нібито вирішило скоротити бойові дії на київському та чернігівському напрямках. Що ж, так можна сказати і про Чорнобаївку: ніби російська авіація просто вирішила поменше літати, а російська техніка – поменше їздити.

Я вдячний усім нашим захисникам, усім нашим захисницям, усім, хто забезпечує оборону Києва. Саме їхні хоробрі та ефективні дії змушують ворога відходити на цьому напрямку.

Проте не варто втрачати пильність. Ситуація не стала легшою, масштаб викликів не зменшився. Російська армія все ще має значний потенціал для продовження атак проти нашої держави. У них ще багато техніки і вистачає абсолютно безправних людей, яких вони можуть відправити в котел війни.

Тому ми не не знижуємо наші оборонні зусилля. Як на Півночі нашої держави, так і у всіх інших регіонах України, куди тимчасово зайшли російські війська. Оборона України – це завдання зараз номер 1. А все інше – похідне від цього.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page