fbpx
Україна
Президент Зеленський розповів, чи потрібна Україні підтримка Китаю у війні з Росією – подробиці

Президент Зеленський розповів, чи потрібна Україні підтримка Китаю у війні з Росією.

За словами українського лідера, Україна чекає від Китаю проукраїнської позиції і непідтримки російської агресії. Україна сьогодні хоче максимально об’єднати світ.

Зокрема, Україна зацікавлена у підтримці Китаю, у проукраїнській позиції китайського суспільства та тамтешнього лідера Сі Цзіньпіна.

Про це президент України Володимир Зеленський розповів у інтерв’ю виданню Financial Times, відповідаючи на питання журналістки про позицію української влади щодо залучення Китаю у процес вирішення ситуації із війною.

– Для нас важливо, щоб така велика країна вплинула на Росію і не підтримувала цю війну, – сказав глава нашої держави.

Окрім того, Зеленський підреслив, що для України взагалі важливим є максимальне об’єднання світу навколо російської загрози. У той же час, глава держави визнав, що наразі існують розбіжності між Китаєм та Заходом, подекуди вони дуже суттєві.

– Я все це розумію. Але, мені здається, такі загрози, які можуть обернутися Третьою світовою війною – це має бути пріоритетом для будь-якого лідера, перш за все, для лідерів великих держав, – заявив Володимир Зеленський.

Саме тому, додав президент України, для нашої держави є дуже важливою підтримка Китаю.

А ще у квітні офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь заявив, що китайська влада не зацікавлена у розв’язанні Третьої світової і виступає на підтримку врегулювання конфлікту в Україні дипломатичним шляхом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.