fbpx
Україна
Президенти України і відомі діячі культури і політики України записали приголомшливе відео до 90-річчя поетеси-шістдесятниці Ліни Костенко, який відзначається сьогодні, 19 березня 2020 року. (ВІДЕО) Подивіться і послухайте!

У культурно-просвітницькому проєкті “Київщина читає Ліну Костенко” взяли участь перший Президент України Леонід Кравчук та Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко.

Крім очільників держави, Ліну Костенко у відеоролику читають Заслужений лікар України, професор Ольга Богомолець, міністр з розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, голова Київської обласної ради Микола Стариченко, голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, краєзнавець Олексій Заєць, народні артистки України Ольга Сумська та Наталія Бучинська, заслужений артист України Віталій Борисюк, актор театру і кіно Георгій Хостікоєв, а також ініціатор проєкту, директор ВІКЗ Влада Литовченко і співорганізатор проєкту, директор Ржищівського археолого-краєзнавчого музею Людмила Карпенко.

Фото – 5 канал.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page