fbpx
Економіка
ПриватБанк змінив офіційну назву

Державний ПриватБанк в зв’язку зі зміною типу акціонерного товариства змінив офіційне найменування з Публічне акціонерне товариство комерційний банк “ПриватБанк” на Товариство з обмеженою відповідальністю комерційний банк “ПриватБанк”. Про це повідомила прес-служба банку.

Реорганізація форми акціонерного товариства і найменування пов’язана зі змінами в законодавстві України, яке з початку 2018 року вводить додаткові вимоги для публічних акціонерних товариств.

Читайте також: ЯКІ ПОДАТКИ ПОВИННА ПЛАТИТИ ЛЮДИНА, ЯКА ЗДАЄ КВАРТИРУ

“Форма організації банку як приватного акціонерного товариства найбільш відповідає його статусу зі стовідсотковою держвласністю”, – відзначили в фінустанові.

При націоналізації ПриватБанку в фінустанові змінився весь топ-менеджмент. Банк очолив екс-міністр фінансів України Олександр Шлапак.

Однак уже на початку 2018 року Шлапак залишив посаду, а влада схвалила призначення головою правління ПриватБанку чеха Петра Крумханзла.

Як відомо, ПриватБанк був націоналізований в грудні 2016 року. Вся процедура переходу банку в держвласність пройшла за 72 години. Причиною стало те, що “Приват” не зміг виконати програму докапіталізації.

Джерело.