fbpx
Україна
Про долю України говорили багато віщунів і сьогодення і минулого: ми зібрали найсильніші й найцікавіші передбачення від мольфара Радомира, Афонських ченців, Михайла Нечая, Ванги і Нострадамуса. Всі ці люди вміють зазирати у майбутнє і доводили це світу, і вони чітко кажуть, хто має перемогти

Про долю України у всі часи говорили багато віщунів і сьогодення і минулого: ми зібрали найсильніші й найцікавіші передбачення від найвідоміших ясновидців. Всі ці люди вміють зазирати у майбутнє і доводили це світу, і вони чітко кажуть, хто має перемогти.

Пророцтва про війну в Україні, а також про майбутнє нашої держави можна знайти у багатьох провидців. Ось деякі з них.

Мольфар Радомир

Мольфарами в західній частині України прийнято називати людей, які мають надздібності. Вони бувають цілителями, магами чи провидцями. Один із них на ім’я Радомир розповів про своє бачення майбутнього України.

Радомир упевнений, що майбутнє України у молодих людях, які збудують нову країну. Вони зможуть досягти колишньої величі земель, які колись були центром Київської Русі.

При цьому віщун натякнув, що перемога України криється у силі води. Ось тільки він не пояснив, що саме має на увазі.

Афонські ченці

Один із ченців, які мешкають на горі Афон, нещодавно звернувся до жителів України. Він сказав, що все, що сьогодні відбувається, це випробування. Монах повідомив, що закінчиться воно в день великого свята.

Чернець порадив не виїжджати з країни, бо Україна перебуває на благословенній землі. Тим, хто її покине, буде набагато складніше. Ще однією порадою було продовжувати обробляти землю, попри все. Навіть танки не стануть на заваді.

Михайло Нечай

Ще один український мольфар, який мав здібності керувати погодою, думками людей та передбачати майбутнє. Чоловіка не стало улітку 2011 року. Але вже тоді він говорив чимало мудрих речей, які збуваються.

Так, Михайло у своєму останньому інтерв’ю розповів, що третя сторона розварить українців. А потім прийдуть темні часи.

Поки що це справді схоже на правду. Але найцікавіше, що зрештою Нечай обіцяв, що прийде світлий і добрий час для його улюбленої країни.

Ванга

Ім’я цієї провидиці відоме у всьому світі. У своїх прогнозах болгарка згадувала і Україну. Вона говорила, що на планету чекають темні часи, але залишиться куточок, який допоможе змінити світ. Цим куточком провидиця вважала Україну.

За словами Ванги, Росія згодом перестане бути єдиною державою, а Москва більше не буде столицею, а стане частиною іншої країни. Урал та Сибір відокремляться. На місці нинішньої Росії з’явиться кілька інших держав.

Нострадамус

Ще один провидець, ім’я якого стало всесвітньовідомим. Він говорив, що згодом на Землі з’явиться новий месія, який має врятувати людство від вад, у які воно поглиблюється.

Щодо території, яка сьогодні знаходиться в Україні, то тут має зародитись нова цивілізація, яка стане центром відродження християнського світу.

Як бачимо, пророцтва про війну в Україні чітко кажуть, хто має перемогти. Нам залишається тільки набратися сил і терпіння, а також робити все, що від нас залежить, щоб наблизити годину тріумфу і перемоги.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page