fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Україна
Про що говорили митрополит Епіфаній і голова СБУ?

Предстоятель Української православної церкви митрополит Епіфаній провів зустріч із головою Служби безпеки України Іваном Бакановим.

А говорили вони про Донбас і релігію: глава СБУ зустрівся з митрополитом Епіфанієм. Зустріч відбулася вчора.

Епіфаній розповів гостям з СБУ про становлення і розвиток Помісної церкви, повідомляє портал Главком.

Про це повідомила пресслужба СБУ в неділю, 1 грудня.

Відзначається, що на зустрічі також були присутні дипломатичний радник Служби безпеки України Валерій Гребенюк та представник юридичного відділу УПЦ Мар’ян Мартинюк.

Епіфаній розповів гостям про становлення і розвиток Помісної церкви.

«Сторони обговорили ряд актуальних питань міжконфесійних та міжрелігійних відносин у нашій державі. Було підтверджено спільну думку про те, що всі міжконфесійні процеси повинні відбуватися мирним шляхом і на підставі чинного українського законодавства», – розповіли в СБУ.

Також повідомляється, що під час зустрічі йшлося про ситуацію в анексованому Криму і на непідконтрольних територіях Донбасу.

До слова, напередодні Вселенський патріарх Варфоломій прийняв у Стамбулі делегацію УПЦ.

Зазначимо, що абревіатура УПЦ офіційно закріплена за Київською митрополією Української православної церкви (Православної церкви України).

Читайте також: ГРЯДЕ РІЗДВО ПО-НОВОМУ. А ЯКЕ ДО ЗМІН ВАШЕ СТАВЛЕННЯ?

Днями ім’я глави Української православної церкви Єпіфанія вперше вшанували на літургії, яку відслужив ієрарх Болгарської православної церкви.

Раніше патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор ІІ надіслав листа на адресу Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, яким висловив братню підтримку.

8 листопада Олександрійський патріархат фактично визнав Православну церкву України.

Джерело: 

Related Post