fbpx

Про що мріє Путін від наступу на Донбас і що отримає: військовий експерт озвучив прогноз

Про що мріє Путін від наступу на Донбас і що отримає: військовий експерт озвучив прогноз

Путін під час нового наступу планує встановити контроль над усією територією Луганської та Донецької областей і спробувати оточити угруповання ЗСУ в зоні проведення ООС. Але можливості армії РФ не дозволяють просунутися навіть у напрямку Краматорська.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю висловив військовий експерт Олег Жданов. “Якщо виходитиме, то вони підуть далі на Дніпро, а потім на північ на Київ”, – додав він. Пише obozrevatel

За оцінками Жданова, між бажаннями та можливостями Кремля у війні проти України існує величезна прірва. З одного боку, там планують продовжити активний наступ, але з іншого, агресор зазнає величезних втрат і на сьогодні не досяг жодної поставленої перед собою мети.

“Як виявилося, між “хочу” і “можу” дуже велика прірва. Поки вони не можуть навіть суттєво просунутися у напрямку Краматорська”, – зауважив експерт.

Він висловив переконання, що на День Перемоги 9 травня Путін не зможе заявити росіянам про серйозні досягнення на фронті.

“Якщо сильно постарається, можливо, вони візьмуть Маріуполь. Але спочатку туди треба перекинути війська, тому що те угруповання, яке там перебуває, не може взяти Маріуполь більше місяця”, – нагадав Жданов.

Він додав, що навіть встановивши на адміністративних будівлях російський триколор, окупанти не зможуть повністю взяти це місто. “Все одно йтимуть вуличні бої. Навіть якщо в центрі або на якійсь вулиці вони встановлять російський прапор, повністю прибрати наших звідти буде неможливо”, – наголосив експерт.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page