fbpx

Про це попереджала ще медіум Олена Блаватська у своїх пророкуваннях, баченнях про майбутнє. Про них всі забули, а вони вельми цікаві й стосуються зокрема нашого сьогодення

Про це попереджала ще медіум Олена Блаватська у своїх пророкуваннях, баченнях про майбутнє. Про них всі забули, а вони вельми цікаві й стосуються зокрема нашого сьогодення. Отже, пропонуємо згадати її і звернути увагу на деякі цікаві моменти.

Олену Петрівну Блаватську називають однією з найтаємничіших особистостей у російській історії. Автор знаменитої «Таємної доктрини» та засновниця теософського суспільства прожила дивовижне життя.

Навтіь геніальний Ейнштейн любив перечитувати її працю. А Лев Толстой охоче включав цитати їх у свою прозу.

Передбачення Блаватської одні вважають знанням з Вищого Джерела, а інші – вправною містифікацією.

Особливий дар Олени Петрівни виявився ще у дитинстві. Їй всюди чулися дивні голоси і видіння. А сни дівчинки часто виявлялися віщими. Щоб знайти усьому цьому якесь пояснення, майбутня письменниця читала твори великих містиків минулого. Але справжні відповіді Олена знайшла у Тибеті, де долучилася до таємного знання буддійських ченців.

У 1888 році вийшла у світ багатотомна праця Блаватської «Таємна доктрина». На її сторінках вона писала про неймовірні речі. Посилаючись на «стародавніх вчителів», Олена Петрівна підсумовувала весь свій досвід.

Їй вдалося передбачити низку наукових відкриттів XXI століття.

Задовго до Крику та Уотсона Блаватська описала ДНК, передбачила розширення всесвіту та ділимість атома.

У своїх працях пророчиця вказала на перспективу глобального потепління. І, що найдивовижніше, спробувала обґрунтувати взаємопов’язаність часу та простору.

Ставши пізніше громадянкою США, Олена Блаватська не перестала турбуватися про долю своєї вітчизни.

Описуючи XX століття, провісниця говорила про страшні і водночас великі події. Вона вважала за важливе збереження православної віри. Але в той же час передбачала розпад Церкви, після якого християнство має відмовитись від своїх догматів.

Якщо вірити Блаватській, перша половина XXI століття принесе Росії безліч бід. Вона бачила, як горять цілі міста. Мова може йти про війну або серйозний катаклізм, за яким піде відкат у розвитку на багато років тому.

Відчутних змін не варто чекати до 2030 року. Усі спроби покращити життя простих людей будуть марними. Тому багато людей від безвиході почнуть виїжджати з країни у пошуках кращого життя. Залишаться тільки ті, кому нікуди чи нема за що їхати. Однак надалі саме ці люди стануть частиною нової Росії.

На щастя, віддалені пророцтва великої провидиці містять багато хорошого.

Наприклад, авторка «Таємної доктрини» вірила, що рано чи пізно народи відмовляться від ворожнечі.

Вона передбачила, що людство перестає ділити себе національності. Усі люди об’єднаються у якійсь світовій гармонії. А згодом звільняться від матеріальних кайданів і навіть, можливо, навчаться літати.

З ініціативи ЮНЕСКО 1991 був оголошений роком пам’яті Є. П. Блаватської. Лише через сто років після того як нестало Олени Петрівни людство певною мірою наблизилося до розуміння знань, переданих Вищим Джерелом через свого посланця. Але чи допоможуть нам її знання, чи скористаємося?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page