fbpx

Пророка Самуїла Докторіана визнано по всьому світу. 24 роки тому Господь Бог дав йому можливість провести 5 місяців на острові Патмос. Все, що сказав йому там Бог, збулося. Вражає пророцтвом пророка Самуїла про останні дні. Усі, хто чув пророцтво, вражені до глибини душі: «Як таке можливо?» Пророцтва про 5 континентів

Пророка Самуїла Докторіана визнано по всьому світу. 24 роки тому. 1998 року, Господь Бог дав йому можливість провести 5 місяців на острові Патмос. Це той самий острів, де апостол Іоанн отримав книгу «Одкровення».

Протягом цих 5 місяців Бог говорив зі старцем про події, які відбудуться у всьому світі. На жаль, багато що з цих подій вже відбувається або відбулися. Отець Самуїл попереджав про землетрус в Азії і про те, що обрушаться дві вежі в Нью-Йорку.

Вражає пророцтвом пророка Самуїла про останні дні. Усі, хто чув пророцтво, вражені до глибини душі: «Як таке можливо?»

Це передбачення було записано з касети під час зборів у Сінгапурі, де отець Самуїл розповів про свої видіння під час відвідин острова Патмос.

– Я був один у домі на острові Патмос кілька тижнів, щоб молитися і шукати Господа. Там мені вдалося знайти маленьку церкву святого Миколая, куди ніхто не ходить. Я ходив туди і виливав своє серце перед Богом. Там стояв камінь, на якому я сидів і молився, розмірковував і читав Біблію! – почав свою розповідь старець.

20 червня його кімната була осяяна світлом, і це при тому, що в кімнаті було темно. Перед пророком стояло п’ять ангелів. Вони були дуже гарними, і від них лилося світло. Ангели прийшли розповісти про майбутнє 5 континентів.

Пророцтва про 5 континентів

Перший ангел сказав, що прийшов передати послання Азії. У руці була величезна труба. У неї, за словами ангела, він трубитиме над Азією, перш ніж розпочнеться судний день.

«Там будуть лиха, голод, багато хто сильно голодуватиме і від цього підуть у інший світ. Дутимуть дуже сильні вітри, як ніколи раніше. Більшість буде вражена і стерта з лиця землі. Через землетрус вода підніметься вгору і покриє землю.

– Австралія розділиться, і частина піде під воду. Мільйони відійдуть у інший світ у Китаї та Індії. Нації ополчаться одна на одну, і брат піде на брата. Азіати нападатимуть один на одного. В Азії буде фінансова криза, і Бог вразить світ! – передав послання першого ангела пророк Самуїл.

Тільки після цього почнеться сильне духовне пробудження у цих місцях. Люди звернуться до Христа. Господь спасе тих, хто звернений до нього.

Другий ангел тримав серп, який використовують при жниві. Він говорив про Близький Схід. У судний день ті місця знемагатимуть від спраги. Води буде недостатньо на всьому Середньому Сході. Практично всі річки висохнуть, і люди вестимуть бій за воду в тих країнах.

Також через кризу на Середньому Сході буде ліквідована ООН. Ця організація не існуватиме. Ангел із серпом пожинатиме жнива.

При цьому є й втішні новини. За словами ангела, обрані та церква будуть очищені, збережена, церква врятована та готова до останнього дня.

Третій ангел говорив про Європу, у руці він тримав ваги.

“Країни, які ніколи не трясло землетрусом, будуть приголомшені!” – сказав ангел. Води Сени покриють Париж, а Ейфелева вежа буде зруйнована. Більшість Німеччини та Великобританії також накриють катаклізми.

Повені пройдуть по всій Скандинавії. В Іспанії та Португалії практично не буде продовольства. Однак дітям Господа нічого не загрожуватиме. Бог врятує їх!

Четвертий ангел тримав меч у руці. Розповідав він про Африку. Меч цього ангела буде спрямований на неправедних грішників.

«Я керуватиму погодою: сонце у певних місцях випалюватиме все живе. Великі річки, такі як Ніл у тому числі, висохнуть, а мільйони людей будуть йти в інший світ через голод. В інших місцях будуть повені!» – говорив цей ангел отцю Самуїлу. Господь сказав ангелам, що готує спасіння для праведників у день суду.

Про Північну та Південну Америку, від Північного полюса до Аргентини, від сходу США до Каліфорнії, говорив п’ятий ангел, який прийшов із чашею в руках. Ангел сказав, що він проллє над цими країнами вироки суду, які перебувають у цій чаші.

Величезні хвилі затоплять всюди. Кораблі в океані підуть під воду. Атлантичний і Тихий океан зіллються воєдино. Весь світ тремтітиме від землетрусів. Врятовані будуть ті, хто всім серцем і душею звернені до Бога.

А чи вірити у передбачення Самуїла Докторіана – вирішувати тільки вам.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page