fbpx
Україна
Пророцтво старої мольфарки Олени, що живе в карпатській глушині, про судний день Росії і падіння Путіна: після потопу буде вогонь. Пані Олена розповіла своє бачення світового устрою і чи буде третя світова. «Бог буковим листком закриє». Мені моя ще баба казала, що 100 років прожила і мені дар передала:

Пророцтво старої мольфарки Олени, що живе в карпатській глушині, про судний день Росії і падіння Путіна: після потопу буде вогонь.  Пані Олена розповіла своє бачення світового устрою і чи буде третя світова. 

Чому до нас прийшла нечисть з Росії? – запитали мольфарку.

Це Бог карає нас за гріхи, але карає через диявола. Дає людям випробовування і люди будуть каятися.
Ми божі діти, але випробовування Бог дає через сатану. Люди наші довго не каються.

Прийде такий час, що ще гірше буде. Прийде, прийде. Біблія каже, що живі будуть завидувати полеглим. Уже ж завидують… Що ви, не чуєте між людьми?

Треба людям дуже до Бога звертатися, Бога просити.

Всевишній каже: котра людина буде віддала Богові, то Бог буковим листком закриє. Але тепер нема таких людей… Ми народжені у гріхах. Треба каятися.

Путін – це образ диявола, якого малювали ще 200 років тому. Він зійшов на Землю. Він страшний і справжній диявол. Але на тому світі йому буде дуже непереливки.

Є притча, яка говорить: якщо хата заметена і в хаті чисто, якщо у вас у хаті все добре, то диявол нервується і приводить ще 7 сильніших за себе, щоб ще більше спричинити зла. У Путіні не один демон сидить!

Коли увечері лягаєте – неодмінно моліться після 2Отче наш» од злого духа:

«Світло з хати – Ісус Христос до хати. Матінко Пречиста, лягай з нами спати. Чесний хрест при нас і при нашому дому, хрестом укриваю, хрест по боках, Два ангели в головах».

Треба всюди і завжди молитися і робити добрі діла.

Чи довго ще триватиме війна?

Цього року, віщує пані Олена, вона ще не кінчиться. Це є страшний агресор, який зачіпає всіх.

Якщо не зачепиться з іншими державами – рф може й розпадеться і Україна вільна буде. Але якщо він зачепить іншу державу – повстануть інші країни, буде гірше.

Протистояння всіх країн світу можливе. Путіна важко зупинити.

Мені моя ще баба казала, що 100 років прожила і мені дар передала: «Ми свою війну перебули, і ви діточки, перебудете».

Порада людям від мольфарки – молитися й вірити.

За кордоном, вважає вона, не краще.

На відбудову України знадобляться роки.

Прийде такий час, що не буде людей, а сусід до сусіда їхатиме конем. Людей стане менше, це настануть останні часи, і Біблія так пише.

– Життя вже міняється, воно інше. Раніш ми все руками робили, встигали багато і співали, були дружні. А зараз як?

Біблія пише, що настануть такі останні часи, що люди стануть злі, грошолюбні, заздрісні. Тепер так і є. Люди ніхто ні до кого не ходить. Зациклилися на матеріальних цінностях, машинах і маєтках, гонорі, – завершує бабуся Олена.

Та ми будемо вірити, що наша любов до рідної землі переможе і ми здолаємо ворога.

Миру всім!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот з відео.