fbpx
Шоу-бізнес
Прощай, сцено? Директор Ротару розповів про завершення кар’єри співачки: «Подивіться, скільки їй років! У цьому віці дві години сцені – складно “.

З’явилися чутки про завершення кар’єри народної артистки України.

Періодично в мережі поширюється інформація, що Софія Ротару завершує свою кар’єру.

Її Концертний директор Сергій Лавров прокоментував ці чутки. Представник народної артистки України сказав, що дійсно співачка відмовляється від сольних виступів, але про відхід зі сцени мова не йде:

«Подивіться, скільки їй років! У цьому віці дві години сцені – складно. Але поки вона прощатися не збирається. Якби вона оголосила про прощання зі сцени, можна було б влаштовувати стадіонний тур по країні», – пояснив Лавров.

Раніше повідомлялося, що 73-річна Софія Ротару виступила на приватній вечірці. На банкеті був присутній і поп-співак Філіп Кіркоров, з яким українська співачка закрутилася в танці. Він із захопленням відгукнувся про зустріч з українською виконавицею і побажав, щоб танці з нею стали традиційними.

Читайте також: ВОЛОГА, СОКОВИТА, АРОМАТНА. ГРЕЧАНА ЗАПІКАНКА З КУРКОЮ ТА ПЕЧЕРИЦЯМИ – ВИ ЦЮ СМАКОТИЩУ ПРОСТО ПОВИННІ СПРОБУВАТИ, ВОНА НЕПЕРЕВЕРШЕНА! ЯКЩО ПОСТИТЕ – ГОТУЙТЕ БЕЗ КУРКИ, СМАК ЗАГРАЄ ПО-НОВОМУ І ПРИЄМНО ВАС ВРАЗИТЬ!

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook