fbpx

Прощавай, Roshen? З’явилася інформація про те, що корпорація Roshen закриває свої фабрики та продає останнє зі складу: деталі

В новинах з’явилася інформація про те, що корпорація Roshen закриває свої фабрики та продає останнє зі складу. Зокрема, про це написало видання biz.today.ua.

Кондитерська корпорація Roshen, яка, як відомо, належить колишньму президенту України Петру Порошенку, згортає свою діяльність через відсутність попиту на її продукцію.

Приміром, на Київщині зупинено дві фабрики Roshen – у самій столиці та в Борисполі. Крім того, компанія намагається якнайшвидше вивезти та розпродати товар зі свого складу в Яготині.

Трохи північніше того місця, де знаходиться склад з продукцією Roshen, на даний час розташовані російські військові. Оскільки Roshen не має наміру влаштовувати загарбникам “солодке життя”, то й прагнуть розпродати зі складу все якнайшвидше.

А от столичну фабрику зупинили через те, що вона здебільшого займалася виробництвом тортів. А їх зараз продавати складно через те, що фірмові магазини не стабільно працюють, та й ажіотажного попиту на київські торти, як раніше, нині немає – у людей інші потреби і пріоритети.

Фабрика в Борисполі закрита через те, що вона розташована на околиці міста у напрямку Києва.

Ще працюють фабрики у Кременчуці та Вінниці, але й вони завантажені далеко не повністю через те, що різко знизився попит на кондитерські вироби.

“Нічого нікому не потрібно. Цього тижня ми відновили експорт на Захід. У країни СНД та Ізраїль нічого не йде. У нас залишився лише один канал продажу товару – в європейські країни”, – розповів в інтерв’ю Forbes генеральний директор та співвласник Roshen В’ячеслав Москалевський.

Працюючі потужності Roshen перейшли на виробництво печива та вафель. Ця продукція поки що користується попитом. Однак, що і як буде далі, топ-менеджер не знає.

Зарплату за лютий людям виплатили, а ось щодо березневої перспективи не зрозумілі. Найімовірніше, зарплати людям доведеться скорочувати.

Поки що в компанії не можуть оцінити обсяг втрат. Говорять, що це ще далеко не дно прірви, в яку Roshen сповзає разом із іншими підприємствами країни. Тож оцінка масштабів збитків ще попереду.

“Збитки ще не оцінювали – це ще не кінець”, – заявив В’ячеслав Москалевський.

Ось такі справи з одним з найбільших виробників кондитерської продукції в Україні.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page