fbpx
Україна
“Просимо звернути увагу на це! Це дуже важливо!”: Kalush Orchestra на пресконференції Євробачення знову заговорили про Азовсталь

“Просимо звернути увагу на це! Це дуже важливо!”: Kalush Orchestra на пресконференції Євробачення знову заговорили про Азовсталь

Лідер гурту Kalush Orchestra після свого виступу у фіналі конкурсу закликав світ допомогти Україні, а особливо – Маріуполю та “Азовсталі”. Шанувальники злякалися, що за це Україну могли дискваліфікувати.

Попри те, що організатори конкурсу раніше заборонили Kalush Orchestra будь-які натяки на політику у виступі, лідер гурту Олег Псюк все ж таки нагадав Європі про війну в Україні зі сцени “Євробачення”.

Після цього багато хто хвилювався – чи не позбавлять Україну права боротися за перемогу. Пізніше організатори конкурсу повідомили, що гурт не порушив правила і меседж з закликом допомогти Україні носив “гуманітарний, а не політичний характер”.

На пресконференції, яка відбулася одразу після завершення конкурсу, журналісти поцікавилися у Kalush Orchestra, чому так важливо говорити про Маріуполь та “Азовсталь”.

“Це велика біда нашої країни. Хто не знає, це остання блокада – понад 1000 людей оточили з усіх боків. І вони не можуть вийти. Тому ми просимо втрутитися якусь третю країну, щоби дати їм вихід. Можна допомогти інформаційно – говорити про це, писати. Тут багато преси – якщо кожен з вас про це напише, я думаю, це точно нам допоможе! Достукатися до влади ваших країн – допомоги може бути багато. Просимо звернути увагу на це! Це дуже важливо!” – відповів Олег Псюк, лідер гурту Kalush Orchestra.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео