fbpx
Україна
Причин падіння рейтингу Зеленського чотири. Ось вони:

Як пише “24 Канал”, про причини падіння рейтингу президента розповів у своєму відеоблозі журналіст Антон Голобородько.

  • За його словами, перш за все – це закономірний процес, і так було з усіма президентами.
  • Друга причина падіння рейтингу у тому, що майже завжди складно зрозуміти, що обіцяє Зеленський. Саме тому він як кандидат отримав величезну підтримку, бо по суті він обіцяв усе і усім, – підкресли Голобородько.
  • Третя причина зменшення популярності – команда Зеленського, яку збирали на швидку руку.

“Вже три місяці у парламенті розгоряється скандал за скандалом: то інтимні переписки депутатів стають відомі широкому загалу, то корупційні скандали розгоряються. Окремі групи впливу всередині президентської фракції починають розхитувати ситуацію”, – наголосив журналіст.

Читайте також: ВОНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ СТАЛИ ЗНОВУ З’ЯВЛЯТИСЯ НА ПУБЛІЦІ РАЗОМ. РОМАН? ДРУГИЙ РАЗ В ТУ САМУ РІЧКУ?.. ДМИТРО КОЛЯДЕНКО РОЗПОВІВ ПРАВДУ ПРО СТОСУНКИ З БІЛИК. 

  • Четвертий привід для падіння рейтингу – це просування важливих але непопулярних реформ. За словами журналіста, зняття мораторію на продаж землі сільскогосподарського призначення або легалізація грального бізнесу – важливі, однак дуже суперечливі серед населення реформи.

Ставлення до президента Зеленського загалом погіршилося, нагадує джерело. Якщо у вересні його підтримували 73%, то вже на наприкінці листопада лише 52%. Тобто мінус 21%.

Джерело: 

facebook