fbpx
Україна
Приходько “проїхалася” по Ямі, Потапу та Монатіку через те, що вони “накивали п’ятами” в такий важкий для України час: “Як їх будемо після перемоги зустрічати?”

Приходько “проїхалася” по Ямі, Потапу та Монатіку, через те, що вони “накивали п’ятами” в такий важкий для України час: “Як їх будемо після перемоги зустрічати?”

Співачка Анастасія Приходько висміяла Потапа, Монатіка і Влада Яму, які “чухнули” з України в такий важкий час.

Анастасія Приходько сильно “переймається” через колег.

На своїй сторінці у Facebook Приходько опублікувала пост, в якому поміркувала про те, як після перемоги зустрічати українських артистів, які в перші дні повномасштабного вторгнення РФ виїхали з України. Йшлося про таких знаменитостей як Потап, Монатік та Влад Яма.

“Ну всі люди виходять на вулицю обіймають один одного і вітають з перемогою, і поруч стоїть Потап, Влад Яма, Монатік і так далі… Мені казати їм вітаю з перемогою? Чи казати – я так рада, що ви повернулись. Чи на кшталт: О як чудово що ми всі разом? Або обійняти та підтримати словами, як тобі там було важко, дякувати Богу що все добре… Ну от що? В мене є одна версія як їх можна називати “Чангалісти”, – написала співачка.

У коментарях почали захищати артистів, ніби є різні обставини, які заставляють так чинити чоловікам. На що Приходько відповіла: “Є! І до деяких нема питань… А до деяких є”.

Інші підтримали співаків в коментарях.

“Але вони не сидять, склавши руки, а допомагають, збираючи кошти на ЗСУ своєю концертною діяльністю”.

“А як Ви вітатимете знайомих чоловіків, які не брали участь у бойових діях? Які волонтерили, донатили гроші чи просто працювали, сплачуючи податки? Ті, кого Ви назвали, нібито збирають гроші для України (сподіваюся на це). Не всі герої. Головне щоб ми всі не забували дякувати нашим воїнам (незалежно від їхньої статі)! Вони – герої!”.

“Ви ж розумієте, що, наприклад, Потап не буде ефективним на полі бою? Він робить усе, що може, як він уміє. Він ефективніший за кордоном. Тому що він вигукує про Україну на весь світ. Ну я так думаю, йому болить за нашу країну… він допомагає, я впевнена. Але ми просто завжди не задоволені не такими ж як ми”.

“Улюблена втіха деяких українців – цькування! Вони ж не сидять просто, “ховаючись”.

Фото з вільних джерел