fbpx
Суспільство
Прийом у перший клас в Україні: батькам пояснили, що потрібно робити

В українській столиці 4 квітня стартує прийом дітей у перші класи шкіл. Так, всі райдержадміністрації Києва за кожною школою закріпили територію обслуговування.

Відомо, що діти, які проживають на такій території, як у минулому, так і в поточному році, здобувають гарантоване право на першочергове зарахування в навчальний заклад. Джерело

Про це розповіли в Київській міськадміністрації.

За інформацією чиновників, ознайомитися з розпорядженнями про території обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти можна на сторінках Департаменту та районних управлінь освіти, а також на Освітній карті міста Києва.

Читайте також: Потужні магнітні бурі в квітні: коли чекати

Як повідомили в КМДА, також право на першочергове зарахування мають рідні сестри і брати дітей, які вже є учнями конкретної школи.

Діти вчителів та інших працівників школи або гімназії та випускники дошкільного підрозділу цієї школи.

У Департаменті освіти і науки зазначають, що прийом заяв і документів в перші класи по гарантованому праву і правом вибору проходитиме з 4 квітня по 31 травня 2019 року.

Якщо в сім’ї є майбутній першокласник, потрібно подати в школу заяву, копію паспорта, копію свідоцтва про народження дитини, оригінал медичної довідки та документ, що підтверджує місце проживання.

facebook