fbpx
Світ
Принц Гаррі продовжує підтримувати Україну: історія, яка торкає до глибини душі

Принц Гаррі та герцогиня Меган із перших днів війни розв’язаної Росією в Україні підтримують нашу країну.

Повідомляється, що герцог особисто зателефонував українському парамедику та волонтеру Юлії Паєвській, щоб підтримати її після того, як “Тайру” було звільнено.

Юлія Паєвська мала брати участь в Invictus Games-2022 у складі збірної України, змагання відбулися у квітні 2022 року у Нідерландах. Але не змогла, бо в її країні розпочалася війна, а сама парамедик потрапила. Коли їй дивом вдалося повернутись додому, Юлії зателефонував герцог. Це сталося після того, як її звільнили у червні 2022 року.

Юлія служила фельдшером-добровольцем, коли у березні була захоплена російськими військами. Її утримували протягом трьох місяців, перш ніж вона була звільнена під час обміну полоненими. За тиждень після звільнення Паєвській зателефонував принц Гаррі. В інтерв’ю The Telegraph “Тайра” розповіла, як онук королеви Єлизавети II надихнув її продовжувати боротися.

“Він сказав, що підтримує Україну та всіх нас”, – каже 53-річна Паєвська, додавши, що “родина Invictus Games завжди піклується про своїх членів”.

Паєвська розповіла про свій пoлoн. “У мене не було причин думати, що я виберуся. Але я чомусь знала, я вірила, що виживy”.

Напередодні вторгнення Росії до України Паєвська тренувалася, щоб взяти участь в “Іграх несорених” у змаганнях з плавання, стрільби з лука та пауерліфтингу. Замість неї у стрільбі з лука виступила її 19-річна донька Анна-Софія Пузанова, яка посіла третє місце, пише People.

“Я дуже вдячна принцу Гаррі, тому що саме після “Ігор нескорених” росіяни перестали допитуват мене”, — сказала Юлія. — “Я думаю, що поширення інформації у всьому світі вплинуло на їхнє рішення обміняти мене”, – говорить “Тайра”.

Паєвська хоче повернутися на передову, щоб бути якомога кориснішою для своєї країни, але спочатку їй потрібно оговтатися, під час якого вона схудла майже на 10 кілограм. Вона займається спортом та сподівається взяти участь у “Іграх нескорених” наступного року.

“Я досі дуже швидко втомлююся і іноді ламаюся”, — сказала вона в інтерв’ю. “Я думаю, що мотивація потрапити на Invictus Games наступного року, нарешті, згуртує мене”.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page