fbpx
Україна
Притула повідомив, скільки часу має минути, щоб в Україні відчули ленд-ліз

Притула повідомив, скільки часу має минути, щоб в Україні відчули ленд-ліз

Українці не можуть дочекатися, коли прибуде і ввійде в експлуатацію допомога нашим бійцям за ухваленим США ленд-лізом. Утім, досі волонтерська підтримка української армії залишається вкрай важливою.

Про це повідомив 24 каналу волонтер Сергій Притула. Він зазначив, що українцям не слід припиняти підтримувати наших військових.

За словами Притули, зараз немає чіткого розуміння, які саме об’єми допомоги та коли почнуть надходити в Україну завдяки ленд-лізу. Утім, є приблизні уявлення, як виглядає логістика за попередніми поставками.

“Думаю, що треба почекати місяць, щоб відчути ленд-ліз. Водночас певний період до його прибуття українцям однаково доведеться витягувати власними силами”, – зауважив волонтер.

Підтримка волонтерів є вкрай важливою

Притула наголосив, що підтримка волонтерської спільноти українцями зараз є вкрай важливою, оскільки в них немає таких бюджетів, якими оперує уряд. Однак саме волонтери значно швидші в контексті закупівель та логістики.

“Цим військові користаються сповна. У нас чудово налагоджена система взаємозв’язків зі штабами, комбригами, комбатами. Крутимось, як можемо”, – зазначив Притула.

Крім того, волонтер додав, що іноді вони також отримують завдання від Генерального штабу Збройних Сил України. Тобто у відомстві їх просять про щось, якщо бачать, що вони можуть зробити це швидше.

Віримо в ЗСУ!

Все буде Україна!